Muc-Off No Puncture Tubeless Sıvısı 140ML
Muc-Off No Puncture Tubeless Sıvısı 140ML

Muc-Off No Puncture Tubeless Sıvısı 140ML

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
Havale
Muc-Off No Puncture Tubeless sıvısı 140ML

Süper hafif ama belalı bir tubeless dolgu sıvısı mı arıyorsunuz? Bum, işte onu buldun dostum!

No Puncture Hassle Tubeless Sealant en zorlu yarış koşullarında bile performans gösterir. Son teknoloji moleküller daha büyük delikleri ve yırtıkları doldururken, gelişmiş lateks anında güçlü bir sızdırmazlık oluşturur. Formülümüz ayrıca sürüşünüz sırasında görmediğiniz tüm delikleri ortaya çıkaran benzersiz bir UV algılama sistemi içerir.

Size mevcut en iyi lastik dolgu sıvısını sunmak için dünyanın en iyi downhillers ve profesyonel peloton ekipleri ile geliştirilmiştir. Aşındırıcı değildir ve suyla kolayca yıkanır. Tubeless Ready ve tam UST jantlar/lastikler ile uyumlu olan No Puncture Hassle Tubeless Sealant, 15psi-80 psi ve -20°C ila +50°C arasındaki sıcaklıklarda çalışır. Sıvı paketi Presta valfinize mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır ve hareket halindeyken acil durum doldurmaları için alet çantanıza veya sürüş çantanıza eklemek için idealdir!

6 mm'ye kadar delikleri kapatır. Dolgu sıvısı, 6 mm'ye kadar yırtıkları ve delikleri kapatacak son teknoloji moleküller içerir. Ayrıca gözenekli lastikleri ve jant boşluklarını da kapatır.

NE KADAR DOLGU SIVISINA IHTIYACIM VAR?

Bu, lastiklerinizin boyutuna bağlı olacaktır. paketlerin ve kutuların arkasında, her lastik boyutu için işaretlenmiş dolum çizgileri ile kullanışlı bir kılavuz bulunmaktadır.

Yol: Lastik başına 30 ila 45ML (2 ila 3 kaşık)
MTB 26" & 27": Lastik başına 60 ila 75ML (4 ila 5 kepçe)
Gravel&Cross 700CC: Lastik başına 60 ila 75ML (4 ila 5 kepçe)
MTB 29": Lastik başına 105 ila 140ML (7 kepçe veya tüm poşet)
Yokuş aşağı: Lastik başına 120 ila 140ML (8 kaşık veya tüm poşet)

Teslimat Kapsamı: Sadece 140ml Tubeless Sızdırmazlık Kiti Ölçüm Kepçesi, Valf Çekirdeği Çıkarma Aleti ve UV Torcu içerir.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR