BİANCHİ MAGMA 9.0 BOOST 1X11 SHİMANO DEORE
BİANCHİ MAGMA 9.0 BOOST 1X11 SHİMANO DEORE

BİANCHİ MAGMA 9.0 BOOST 1X11 SHİMANO DEORE

Fiyat : ₺41.007,75(KDV Dahil)
₺5.462,23 'den başlayan taksitlerle
Havale
Bianchi Magma 9.0  arazi koşulları özel olarak tasarlanmış bir dağ bisikleti.

29″ jantlara sahip Magma 9.0, alüminyum kadroya sahip.

Kadro geometrisi arazi koşullarında, bisiklet üzerinde yüksek hakimiyet ve konforlu bir sürüş imkanı veriyor. Birleşim yerlerindeki pürüzsüzlük, kaynaklama kalitesinin bir göstergesi niteliğinde. Elbette tüm kablolar kadro içinden gidiyor.

Rockshox  maşası gidondan kilitlenebiliyor. Engebeli arazide konforlu bir sürüş sağlarken, düzlükte kilitlenerek daha yüksek performans sağlıyor.

Magma 9.0, kadrosunda bagaj ve çamurluk delikleri ile birlikte geliyor.

Bu model, Shimano Deore 1×11  aktarım sistemine sahip.  Aynı zamanda ıslak veya nemli hava koşullarında bile yüksek frenleme perfromansı sunan hidrolik disk fren sistemi ile donatılmış. Tekli aynakolu sayesinde daha hafif ve daha sorunsuz bir sürüş sağlıyor.

Tekli aynakollar, çok yeni bir teknoloji değil. Ancak kullanımı bugünlerde daha çok yaygınlaşıyor. Yeni ruble dişlisi oranları ile ekstradan bir aynakol yaprağına gerek duymadan ihtiyaç duyulan vites aralıkları elde edilebiliyor. Sadece aynakol yaprağının ağırlığı değil, ön vites sistemi ağırlığı da toplam ağırlığa etki ediyor. Ancak bu sadece ağırlıktan avantaj elde etmek anlamına gelmiyor. Aynı zamanda bakım maliyetlerinin ya da arızaların da azalması dolayısı ile daha sorunsuz ve konforlu bir deneyim demek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR